Доставка і оплата

Способи доставки:

- Нова Пошта

Найшвидша, але в той же час і не дешева транспортна компанія України. Товари даною службою відправляємо кожен день, у зв'язку з цим ви можете розраховувати на максимально швидкі терміни доставки замовлення. Вартість доставки залежить від фактичної і об'ємної ваги посилки.

- Delivery

Рекомендуємо вибирати цю транспортну компанію в тому випадку, якщо у Вас важка або габаритна посилка. Даною службою доставки відправляємо товар протягом 7 днів з моменту підтвердження замовлення за умови 100% передоплати.

- Укрпошта

Один з найдешевших і поширених перевізників України, відділення є практично в кожному населеному пункті країни. Укрпоштою відправляємо тільки не великі посилки за умови 100% передоплати.

- Доставка по місту Дніпро (безкоштовно)

Ми безкоштовно доставимо товар по місту Дніпро протягом 1-3 днів з моменту замовлення в найближчий до вас район міста (Нагірка, Підстанція, Титова, Кірова, Островського, Центр, пр.Слобожанський, Донецьке шосе). Увага: деякі товарні позиції знаходяться на складах не в місті Дніпро, у зв'язку з цим доставка таких товарів можлива тільки транспортними компаніями згідно їх тарифів. Уточнюйте можливість доставки товару, що цікавить перед оформленням замовлення!


Способи оплати:

- Накладений платіж

Тільки після передоплати мінімум 100грн, відправляємо службою доставки Нова Пошта.

- Передоплата на банківську карту

Найдешевший спосіб оплати, в цьому випадку ви не оплачуєте за послугу післяплати (в залежності від способу оплати може зніматися незначна комісія Банку в розмірі 0,5%).

- Готівка

Оплата готівкою можлива при купівлі товару в місті Дніпро.

- Безготівковий розрахунок

Оплата на рахунок фірми. В даному випадку буде виставлений рахунок з ПДВ. Мінімальна сума замовлення 3000грн.