Про нас

Інтернет-магазин " GAR " - надійний постачальник автотоварів, інструменту, насосного обладнання, господарських та побутових товарів.


Репутація - це те, чим ми дорожимо, це головне для нас, ми зробимо все, щоб наш клієнт залишився задоволений і наші партнерські відносини тільки посилювалися.
Ми можемо запропонувати своїм клієнтам низькі ціни, тому що ми безпосередньо працюємо з виробниками та імпортерами, за роки співпраці ми зарекомендували себе, як надійний партнер і в зв'язку з цим маємо більш вигідні умови співпраці.
На більшість товарів ми надаємо додаткову гарантію маючи свій сервісний центр, це також важливо, так як у багатьох не великих містах України немає сервісних центрів і люди змушені шукати способи ремонту товару самостійно. Ми не кидаємо клієнтів у біді.
Інтернет-магазин " GAR " готовий запропонувати вам великий асортимент дійсно якісного товару за найнижчими цінами, у нас є електроінструмент таких відомих торгових марок, як DWT, SADKO, HUSQVARNA, ПРОТОН, АРСЕНАЛ, ТИТАН, ODWERK, EUROTEC, і це далеко не весь перелік виробників, також є вся лінійка CRAFT, Елпром, GRUNFELD, PATRIOT, RYOBI, STORM, SCHEPPACH, WINTECH, UTOOL, CROWN та інші перевірені часом бренди.
Також наші менеджери підберуть для Вас ручний і пневматичний інструмент з асортименту компаній INTERTOOL, MIOL, TOPTUL, HANS, ALLOID, TORIN.
Ще одним з основних напрямків в нашій діяльності є автотовари та аксесуари, ми можемо запропонувати вам кращі ціни на автомобільні проставки для підняття кліренсу, захисту двигуна і КПП, дефлектори вікон і капота, автомобільні килимки і багато іншого.
Будучи дистриб'ютором великих компаній ми в силах надати мінімальні ціни на насосне обладнання та госптовари, як українських, так і імпортних виробників.
Ми готові обговорювати з Вами умови співпраці, будь то ціна, умови оплати або доставки.Інтернет-магазин " GAR " - з нами зручно як на дивані!